Воскресенье, 19.05.2024, 08:27
ООО НПП «АгроЛугань»
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Категории раздела
Мои статьи [43]
Форма входа
Главная » Статьи » Мои статьи

ОЗИМА ПШЕНИЦЯ с.СНІГУРКА

Оригінатор: Інститут фізіології і генетики НАН України, Миронівський інститут пшениці ім..В.М.Ремесла УААН.

           Занесений до Реєстру сортів рослин України на 2007 рік для вирощування у Лісостеповій та Степовій зонах України. Проте добрі врожаї забезпечує і в зоні Полісся.

       Біологічні ознаки :   Сорт середньостебловий, інтенсивного типу, середньостиглий. Стійкий до вилягання. Морозо- та посухостійкість високі. Середньо стійкий до ураження борошнистою росою, та стійкий до бурої листкової іржі та  осипання зерна. Різновидність лютесценс.

       Відноситься до сортів універсального використання. Забезпечує отримання високих і стабільних по раках урожаїв на різних фонах мінерального живлення.

       Сорт невибагливий до умов вирощування ,має високу екологічну пластичність ,відноситься до страхових сортів.Заслуговує на значне розширення посівних площ у всіх зонах України.

       Якість зерна : борошномельні та хлібопекарські властивості добрі та відмінні. Зерно містить 14,0-14,5  білка, 28,4-30,1 % сирої клейковини ,сила борошна 285-330 а.о.,об’єм хліба із 100 г. борошна 1050-1080 мл.,загальна хлібопекарська оцінка 4,2-4,5 бала.Віднесений до сильних пшениць.При належній агротехніці генетика сорту забеспечує отриманняч високоякісного зерна.

        Продуктивність :   сорт високоврожайний,інтенсивного типу , універсального використання.Забеспечує отримання високих та стабільних врожаїв на різних агрофонах,менш вибагливий до умов вирощування ,попередників і строків сівби ,має високу екологічну пластичність.За роки конкурсного випробування середній врожай становив 66,8 ц/га,що на 10,4 ц/га вище ніж урожайність державного національного стандарту.

        Агротехнічні вимоги : Сорт необхідно вирощувати за інтенсивною технологією із внесенням оптимальних доз мінеральних добрив.На високих фонах мінерального живлення для запобігання виляганню необхідно вносити ретанданти.Для отримання високих врожаїв зерна необхідно проводити також захист рослин від шкідників та хвороб інсектицидами.

       З метою отримання високоякісного зерна потрібно проводити третє підживлення сухими азотовими туками чи позакореневе підживлення карбамідом N10-15 у фазі колосіння- молочна стиглість.

           Норма висіву насіння 4,5-5,5 млн схожих зерен на 1 га залежно від зони та волого забезпечення.

Категория: Мои статьи | Добавил: NRJ (26.01.2011)
Просмотров: 1485 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Поиск
Copyright MyCorp © 2024Бесплатный хостинг uCoz